compare
Njoftime per vende te lira pune sipas profesioneve. Punesime ne Tirane, punesime ne Shqiperi, vende pune ne te gjitha trevat shqiptare. Ekonomiste, financiere, juriste, inxhinier, agjent, asistent - punaime.al
punaime.al
2.5/5.0
by
WebstatsDomain

Punaime.al

Njoftime per vende te lira pune sipas profesioneve.Punesime ne Tirane, punesime ne Shqiperi, vende pune ne te gjitha trevat shqiptare.Ekonomiste, financiere, juriste, inxhinier, agjent, asistent...

Kerkoni pune? Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune.ikub.al. Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane , Shqiperi e me gjere
Keywords: punaime.al, pune, operatori, shqiperi, kerkoj pune, pune ne tirane, lajmerime per pune, financiere, jurist, agjent shitjesh

Google ads

Similar websites analysis

Favicon of www.ikub.al  

Ikub.al - Portali kryesor i informacionit per Shqiptaret

Informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne shitje, oferta punesimi, makina ne shitje

Popularity:

tags for www.ikub.al vende te lira pune / punesim / njoftime / time

Favicon of www.yllpress.com  

Yllpress.com - Yll Press - Kreu

Yll press eshte nje medium i cili eshte themeluar per tju mundesuar qytetareve shqiptar dhe te tjereve ne vend

Popularity:

tags for www.yllpress.com ekonomi / njoftime / produktet e reja / lajme

Favicon of www.njoftime.com  

Njoftime.com - Tregu i ofertave online

Me pak klikime dhe oferta, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet.provojeni! per me shume

Popularity:

tags for www.njoftime.com vende pune / pune / kerkoj / punesim

Favicon of www.abcom.al  

Abcom.al - ABCom - Albanian Broadband Communication

Since the 1998 in the albanian market, abcom is the first isp, to launch for the fist time the 3n1 (3in1)

Popularity:

tags for www.abcom.al kerkoj pune / njoftime pune / dua pune / punesim ne tirane

Favicon of www.vend-pune.com  

Vend-pune.com - Vend Pune | njoftime pune, vende pune, cdo ore!

Ketu do te gjeni gjithe ofertat me te fundit per pune nga gjithe kompanite shqiptareperditesohet cdoore

Popularity:

tags for www.vend-pune.com kerkoj pune / ofroj vend pune / vende te lira pune / njoftime pune

Favicon of www.ofroj.com  

Ofroj.com - Vende Pune - Ofroj.com

Ofroj.com eshte nje platforme ku mund te postoni falas njoftime te ndryshme per kategori si automjete

Popularity:

tags for www.ofroj.com kerkoj vende pune / ofroj vend pune / kerko pune / vende pune

Favicon of karriera.al  

Karriera.al - Njoftime Pune - Karriera ne Shqiperi the headhunter - Njoftime Pune...

Postoni njoftimet tuaja falas në portalin më të suksesshëm, bëhuni pjesë e avangardës dhe sfidave

Popularity:

tags for karriera.al njoftime pune / punesime / karriera / elton ilirjani

Favicon of www.kerkoo.com  

Kerkoo.com - Njoftime falas në Shqiperi. Lajmerime falas në Shqiperi

Në shqiperi.njoftime falas per ata qe duan te kerkojn e te gjejne shtepi, pune e çdo gje te perdorur ne shqiperi

Popularity:

tags for www.kerkoo.com pune / kerkoj / punesime / njoftime

Favicon of vlersoj.com  

Vlersoj.com - Vlersoj cmimet me te lira ne treg

Vlersoj cmimet me te lira ne treg

Popularity:

tags for vlersoj.com kerkoj / cmimet me te lira / cmimet ne treg / vlersoj

Favicon of www.indiaonpc.com  

Indiaonpc.com - Free Classifieds in india, Free Ads in India, Free Classifieds in india without registration...

Indiaonpc.com is right choice for safe buying and selling in india, free classifieds in india

Popularity:

tags for www.indiaonpc.com email marketing delhi / free classifieds ads without registration / email marketing india / classified ad sites

Favicon of www.ofertapune.com  

Ofertapune.com - Oferta Pune

Oferta pune eshte nje online sherbim i dedikuar per punesim dhe karrier ne trojet shqiptare

Popularity:

tags for www.ofertapune.com vende pune / oferta pune / pune / kerkoj

Favicon of www.201forestavenue.fr  

201forestavenue.fr - 201 Forest Avenue, complexe de loisirs St-Hilaire-de-Riez 85270

201 forest avenue, le complexe de loisirs unique en vendée : bowling, laser game, moving et lady moving

Popularity:

tags for www.201forestavenue.fr loisirs vendée / sortir vendée / sortir en vendée / loisirs 85

Favicon of www.emcollections.net  

Emcollections.net - Njoftimet - Të gjitha njoftimet

Shes.fr me pak klikime dhe oferta, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet

Popularity:

tags for www.emcollections.net vende pune / kerkoj / ofroj / punesim

Favicon of www.punesimeonline.com  

Punesimeonline.com - Punesime Online - Oferta Pune ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni dhe Mal...

Gjeni punen qe keni enderruar prej kohesh ose kerkoni punonjes te kualifikuar ne tregun e punes

Popularity:

tags for www.punesimeonline.com kerkoj pune / ofroj pune / punesime / punesime online

Favicon of www.lultimalira.it  

Lultimalira.it - Lultima Lira | investimento immobiliare

Lultima lira - una buona azione non costa nulla

Popularity:

tags for www.lultimalira.it lira / ultima lira / scadenza lire / ultime lire

Favicon of www.vendeglatohely.hu  

Vendeglatohely.hu - Hotelek, szállodák, éttermek, vendéglők, wellness és programajánlatok...

Szállodák, hotelek, panziók és egyéb szálláshelyek ; éttermek, vendéglők, kávéházak

Popularity:

tags for www.vendeglatohely.hu vendéglátóhelyek / vendéglátóhely.hu / szálláshelyek / szálláshely

Favicon of www.hungariantourism.com  

Hungariantourism.com - Hotels, restaurants, wellness and other programs in Hungary - Hungariantourism...

Szállodák, hotelek, panziók és egyéb szálláshelyek ; éttermek, vendéglők, kávéházak

Popularity:

tags for www.hungariantourism.com vendéglátóhelyek / vendéglátóhely.hu / szálláshelyek / szálláshely

Favicon of gasztrotrend.hu  

Gasztrotrend.hu -

Gasztronómiai online magazin a legújabb trendekről nem csak ínyenceknek.recept beküldése

Popularity:

tags for gasztrotrend.hu vendéglátás / vendéglátóhelyek / borok / receptek

Favicon of vorosko-kisvendeglo.hu  

Vorosko-kisvendeglo.hu -

Vöröskő kisvendéglő - mátraszentlászló

Popularity:

tags for vorosko-kisvendeglo.hu vendéglátás / étkezés / vendéglő / vöröskő kisvendéglő

Favicon of torzsvendeg.hu  

Torzsvendeg.hu - Törzsvendég, vendéglátás

A törzsvendég az általa kiválasztott kedvenc étterem, szórakozóhely, kávézó stb rendszereslátogatója

Popularity:

tags for torzsvendeg.hu vendéglátás / törzsvendég / torzsvendeg.hu / látogató

Show more
Google ads

Sites with a similar domain name

We found 20 websites. With this list of domains you can understand how other people use the domain name with the same domain name

Domain PageRank Popularity Safety
Punaise de lit : Prévention, détection et traitement | Punaise de lits   punaise-de-lits.fr Google PageRank for www.punaise-de-lits.fr
Les punaises de lit   punaise.info Google PageRank for www.punaise.info
Punaises de lit, Les désinsectiseurs vous disent tout sur la punaise des lit - Puce des lit - France punaises   punaises.fr Google PageRank for www.punaises.fr
Erotiikkaliike Punainen Kuu Oy | 3D, Elokuvat, Välineet   punainenkuu.fi Google PageRank for www.punainenkuu.fi
Punainen Kivi   punainenkivi.fi Google PageRank for www.punainenkivi.fi
Punaise de lit - puces de lit traitement - Exrterminer - Desinfection Punaise de lit, desinsectisation Punaise de lit - Se Débarrasser des Punaises   punaise.fr Google PageRank for punaise.fr
Tervetuloa ostoksille Punaisen Ristin verkkokauppaan! - SPR Punaisen Ristin kauppa   punaisenristinkauppa.fi Google PageRank for punaisenristinkauppa.fi
Traitement punaise de lit Paris 75, Exterminateur Punaises des lits - Desinfection désinsectisation puces-  piqures - extermination. Insecticide.   punaise-paris.info Google PageRank for punaise-paris.info
Traitement punaise de lit 77, Exterminateur Punaises des lits Seine et Marne - Desinfection désinsectisation puces-  piqures - extermination. Insecticide.   punaise77.fr Google PageRank for punaise77.fr
Traitement punaise de lit 92, Exterminateur Punaises des lits Hauts de Seine - Desinfection désinsectisation puces-  piqures - extermination. Insecticide.   punaise92.com Google PageRank for punaise92.com
Punaise-de-lit.info : Prévention anti-punaises   punaise-de-lit.info Google PageRank for punaise-de-lit.info
Punaise lit : infos sur les punaises de lit, solutions contre les punaises   punaise-lit.com Google PageRank for punaise-lit.com
Desinfection Paris 75 - Traitement puce punaise de lit - Pour vous en débarrasser rapidement avec resultats garantis. Elimine les punaises de lit de manière efficace. SOS Urgence invasion puce punaise de lit - toutes les informations sur la punaise de lit.   punaise-de-lit-paris.com Google PageRank for www.punaise-de-lit-paris.com
Punainen Ruukku | Etusivu   punainenruukku.com Google PageRank for punainenruukku.com
Tout sur la punaise des lit au Québec   punaisedeslits.info Google PageRank for www.punaisedeslits.info
Traitement punaise de lit 93, Exterminateur Punaises des lits - Desinfection désinsectisation puces Seine Saint Denis-  piqures - extermination. Insecticide.   punaise93.com Google PageRank for punaise93.com
Traitement punaise de lit 94, Exterminateur Punaises des lits Val de Marne - Desinfection désinsectisation puces-  piqures - extermination. Insecticide.   punaise94.com Google PageRank for punaise94.com
Traitement punaise de lit 95 Val d'Oise, Exterminateur Punaises des lits - Desinfection désinsectisation puces-  piqures - extermination. Insecticide.   punaise95.com Google PageRank for punaise95.com
塑料托盘、托盘、货架托盘、标准托盘、轻型托盘、塑料垃圾桶、垃圾桶、周转箱、优质塑料托盘的专业制造商―浙江普耐姆塑业股份有限公司   punaimu.com Google PageRank for punaimu.com
Punaise insecte: comment s'en débarasser?   punaiseinsecte.com Google PageRank for www.punaiseinsecte.com
Show more

General Statistics

Title: Njoftime per vende te lira pune sipas profesioneve. Punesime ne Tirane, punesime ne Shqiperi, vende pune ne te gjitha trevat shqiptare. Ekonomiste, financiere, juriste, inxhinier, agjent, asistent - punaime.al more
Description: Kerkoni pune? Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune.ikub.al. Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane , Shqiperi e me gjere more
Pagerank: Google PagerankTake this button and put in your website
SEO score: 22%
Website Worth: $448 USD
Web Safety:
Web safety signals the level of trust for the site's suitability for all users.
Child Safety:
Child safety signals the level of trust for the site's suitability for children.
Alexa backlinks: 1
IP-address: 46.165.216.232 [Trace] [Reverse]
Server Location: Germany
Redirect: www.ikub.al/Punaime/Default.aspx[Analysis]
Date Registered: 1992-04-20 23:00:00
Site Age: 22 years and 0 months
Daily Pageviews: n\a
Load Time: 7.73 seconds
Show more

Contact information:

http://kompania.ikub.al/kontakt.aspx
@ikub_portal
See punaime.al contact information in whois record

Website categories

Currently, we found 17 categories on punaime.al
kerkoj pune 38 sites pune ne tirane 3 sites
lajmerime per pune 3 sites financiere 89 sites
jurist 2'914 sites agjent shitjesh 2 sites
pune 9'641 sites ofroj vend pune 6 sites
ikub.al faqen tuaj 4 sites ofrohet vend pune 2 sites
telefonici 134 sites operatori 743 sites
inxhinier 12 sites shqiperi 508 sites
kerkohet 3 sites tirane 454 sites
agjent 6 sites
Show more

Visitors Localization

Traffic Estimations Low
Traffic Rank No data available for this site. most visited website in the World

Alexa traffic graph analysis

Alexa traffic rank show how popular a site is relative to other sites. Punaime.al is ranked -1 in the world (among the 30 million domains). A low rank means that your website gets a lot of visitors.

Alexa rank: n\a visit alexa Alexa backlinks: 1
This report show rough estimate of punaime.al's popularity
The top queries driving traffic to punaime.al from search engines.
punaime.al

Web safety analysis

punaime.al is safe website. This information from Google, AVG Threat Labs, McAfee SiteAdvisor, Wot.

Google Safebrowsing: Safe
Avg Antivirus Safe
Wot Raiting n\a
SiteAdvisor Caution
Child Safety n\a
Copy & paste code at your website:

just copy & paste the snippet into your website!

just copy & paste the snippet into your website!

Domain Name Analysis

Using this list of sites you can analyze domain name

Domain Name: punaime.al
Domain Age: 22 years
Creation: 1992-04-20
See punaime.al whois information

Websites hosted on same IP

Domain Popularity PageRank
Home Page-mobile.ikub.al mobile.ikub.al Check google pagerank for mobile.ikub.al
Zgjedhje 2013 zgjedhjet2013.al Check google pagerank for zgjedhjet2013.al
tag.al - Blini dhe ju kuponin tuaj. tag.al Check google pagerank for tag.al
ikub.al - Portali kryesor i informacionit per Shqiptaret ikubinfo.com Check google pagerank for ikubinfo.com
time.al - Kryesore - Na ndiqni ne, të ndiqni lajmet time.al Check google pagerank for time.al

Domain Availability

Register the various extensions of your domain to protect your brand from cybersquatters.
Domains (TLD) Availability
punaime.com
punaime.net
punaime.org
punaime.info
punaime.biz
punaime.us

Typo Availability

Register the various typos of your domain to protect your brand from phishing attempts and cybersquatters.
Domains (TLD) Availability
ounaime.com
pynaime.com
pubaime.com
punsime.com
punaume.com
punaine.com
punaimw.com
lunaime.com
pinaime.com
pumaime.com
punqime.com
punaome.com
punaihe.com
punaimr.com
Show all
Show more

Keywords Consistency

In this table we show keywords that are most commonly found on the site. Words marked with 2 or 3 stars best describe the theme of the site, as found in the main site html tags.

  Keywords Freq Title Desc <H> Anchors
tiraneuml 51
pune 41
qarku 36
teuml 21
shqiperi 19
  Keywords (2 words) Freq Title Desc <H> Anchors
qarku tiraneuml 24
vend pune 17
ofrohet vend 8
tiraneuml kerkon 8
ikubinfo sh.p.k 8
  Keywords (3 words) Freq Title Desc <H> Anchors
ofrohet vend pune 8
faqen tuaj te pare 6
qarku tiraneuml kerkon 6
tiraneuml ofrohet vend 5
ofroj vend pune 5

Headings

Bad, your website is not structured using HTML headings (<H1> to <H6>). You urgently need to use HTML headings (<H1> to <H6>),necessarily need to use H1 Heading Tag.

<H1> <H2> <H3> <H4> <H5> <H6>
000000

Website Load Time Analysis

Website load time is important factor,because Google is taking site’s loading speed into consideration in determining its ranking. Even though this will not land a big impact, it is still something we (webmasters) should really look into. The reason is pretty simple – majority of visitors are usually in rush and no one is fond of waiting half a century before the website finally load its content or failed to load. At the last check on 2014-04-13, website load time was 7.73. The highest load time is 24.30, the lowest load time is 2.99, the average load time is 8.47.

Website worth

Estimated worth website
Copy & paste code at your website:
Estimated worth website
Copy & paste code at your website:
Get Widget!
Google ads

0reviews

Select

captcha
Enter the code shown above